04 Şubat 2014

Icf Servisi Parça Temin Edemiyor.

ICF Ankastre' den almış olduğum ankastre ocağın vok'u, fırının ise saat göstergesi bozuldu. Servis geldi ve vok'un bir parçası ile fırının saatinin değişmesi gerektiğini söyledi. Parçalar gelince değiştireceklerini belirtip gittiler ama gelin görün ki ne parçaymış, arkadaş iki ay oldu ve halen daha gelmedi.

Servisi aradığımda merkezin parçayı göndermediğini kendilerinin de bir çok kişiye bu nedenle mahcup olduklarını söyledi. İsterseniz Eskişehir merkezi arayın siz söyleyin dedi ama Eskişehir Merkeze ulaşabilmek ne mümkün? Nasıl bir hat ise sürekli meşgul! Bir kere düşürebildim ve servis ile ilgili şikayetim var nereyle görüşebilirim dedim, bağlıyoruz dediler o gün bu gündür bekliyorum.

Zeki 292 Okunma

Cevaplar

  • Zeki20 Şubat 2014

    ICF Kurumsal falan bir firma değil. Web sayfalarında iletişim bilgileri yeterli değil. Bir şikayet formu dolduruyorsun ne arayan var ne de geri dönen. Servisten şikayet ediyorsun, olur böyle şeyler deyip geçiştiriyorlar. Ne mübarek bir organizasyon yapıları varsa gerçekten yetkili birine ulaşamıyorsun. Ben olsam bir daha ICF ürünü alır mıyım, almam! Size de diyeceğim tek şey, uzak durun!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön