16 Aralık 2013

Icf Isı Sistemleri Arızalı Ürünleriyle İlgilenmiyor!

29/06/2012 tarihinde Icf( Isı cihazları Fabrikası) marka set üstü ocak aldım ve ocağın cam olan yüzeyi kendi kendine komple çatladı ve kullanılmaz hale geldi. Bunun üzerine garanti servisini aradım, fakat ilgilenip ürüne sahip çıkan olmadı. Bu duruma yetkililerin bir an önce çözüm bulmasını ve ürünü satarken verdikleri güvencelerin arkasında durmalarını ümit ediyorum.

Feyzullah 527 Okunma

Cevaplar

  • Feyzullah23 Aralık 2013

    Yukarıda detayını belirtiğimiz şikayetimizle maalesef halen ilgilenilmedi ve giderilmedi. ICF pendik servisinden ve ICF genel merkezinden aldığımız cevaplar bizi son derece üzmüştür. Sıkı bir ICF müşterisi olarak ICF markasının tarafımızdaki tüm sempatikliği ve güveni maalesef kaybolmuştur. Bu tür sorunların yaşandığını ürünün arkasında durulmadığını ICF ürünü alacak diğer müşterilerin bilmesini ve dikkate almasını rica eder ve hayati kaza tehlikesi yaşatmaktan ve zamanında servis sağlanmamasından sebepleri ile tüm yasal haklarımızı aramak için hukuksal yollara başvuracağımızı bildirir iyi çalışmalar dilerim.

  • Icf Ankastre Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın Kullanıcı, Şikayetiniz tarafımızdan değerlendirmeye alınmış olup, gerekli işlemler en kısa sürede başlatılacaktır. Şikayetiniz girerildi ise lütfen siteden silebilirseniz seviniriz. ICF A.Ş. Müşteri Hizmetleri 0 532 111 90 11 www.icf.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön