Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Havalandırma Yetersiz Ve Camların Reklamlarla Kapatılması

profile
30 Mayıs
272

Bağcılar Kabataş tramvay hattını kullanıyorum. Havalandırma yetersiz düşük seviyede çalıştırıyorlar o kadar insan var kalabalık içerisi havasız sürekli bu böyle. Havalandırma klimaları yüksek seviyede çalıştırın. Gerçekten zor nefes alınıyor içeride bir de reklam alıyorsunuz bütün camlar kapalı kapalı kutuda gidiyoruz resmen insanları eşya gibi taşımayın şu reklamları tramvayın camlarına yapıştırmayın delikli olması bir şey değiştirmiyor az bir yağmurda buğu yapıyor camlar komple kapanıyor. Normalde de zaten çok bir şey gözükmüyor.

Değerli vatandaşımız, Başvurunuz 1-56997919078 numarası ile kayıt altına alınmıştır. İletişim bilgilerinize gönderilen güvenlik kodu ile https://cozummerkezi.ibb.istanbul/application/query üzerinden başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Eşya Toplama

profile
1 gün önce
-

Çöpe gidecek mobilyalarım var onlar için hizmet veriyormuşsunuz. Aradım gelip alıyoruz yalnız 360 TL ödeme yapmanız gerek dediler. Biz zaten çöp vergisi ödemiyor muyuz bir de ayrıca 18 senede ilk defa böyle bir işim düştü çöpe niye bir de o kadar para vereyim atılması için ben inşaatçı değilim ki at...

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Eli Uzattın

profile
3 gün önce
94

Merhaba ben Hatay Antakya'dan yazıyorum. Benim 4 tane çocuğum var ve geçim sıkıntısı yaşıyoruz. Nakdi yardıma ihtiyacım var, lütfen yardım eder misiniz? Çocuklar okula başladı, giyimleri yok, çantaları yok, kırtasiye eşyaları yok, okul kıyafetleri yok. Ne yapabilirim, sesimizi duyun.

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yenidoğan Bebek Destek

profile
2 hafta önce
418

38. Haftada Yenidoğan destek başvurusu yaptım. 41. Haftadayım, doğum yapmak üzereyim, ama hala herhangi bir SMS bilgisi verilmedi. Çocuk doğduktan sonra eşyalar kullanılır, ama ortada herhangi bir bilgi dahi yok. 3 haftadır cevap bekliyoruz, ihtiyaç duyuyoruz.

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yenidoğan Bebek Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 6 sa 17 dk
Benzer Şikayet Yaz