Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)  Haksız Duba Yerleştirme İle Park Yeri İşgali Sorunu

profile
15 Mayıs
684

Avcılar Cihangir Mahallesi duygu sokakta oturuyorum. Sokakta bulunan H--  Usta'nın Yeri isimli dükkan sahipleri sokak üzerinde kendi dükkanının önüne sürekli olarak duba plastik saksı ve çeşitli eşyalarla yer ayırıp işgal ediyor. Birkaç defa dubayı oradan alıp aracımı park ettiğimde ise hemen dışarı çıkıp aracımı başka bir yere park etmemi istediler. Aracımı en son dubayı kaldırıp buraya park ettiğimde ise emin olmamakla birlikte aracımı çizdiklerinden şüpheleniyorum.

Fazlasıyla park sorunu çektiğimiz İstanbul ve Avcılar gibi bir yerde zaten sokaklarımızda park için büyük bir yer sıkıntısı çekerken bir de böyle şahıs galleriyle sıkıntının daha da büyümesini istemiyorum. Dubaların ve saksıların kaldırılmasını ve bu tarz işgallere girişilmesine engel olunmasını talep ediyorum.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)  Haksız Duba Yerleştirme İle Park Yeri İşgali Sorunu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)  Haksız Duba Yerleştirme İle Park Yeri İşgali Sorunu

Değerli vatandaşımız, Başvurunuz 1-56825172365 numarası ile kayıt altına alınmıştır. İletişim bilgilerinize gönderilen güvenlik kodu ile https://cozummerkezi.ibb.istanbul/application/query üzerinden başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Eşya Toplama

profile
22 saat önce
-

Çöpe gidecek mobilyalarım var onlar için hizmet veriyormuşsunuz. Aradım gelip alıyoruz yalnız 360 TL ödeme yapmanız gerek dediler. Biz zaten çöp vergisi ödemiyor muyuz bir de ayrıca 18 senede ilk defa böyle bir işim düştü çöpe niye bir de o kadar para vereyim atılması için ben inşaatçı değilim ki at...

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Eli Uzattın

profile
2 gün önce
94

Merhaba ben Hatay Antakya'dan yazıyorum. Benim 4 tane çocuğum var ve geçim sıkıntısı yaşıyoruz. Nakdi yardıma ihtiyacım var, lütfen yardım eder misiniz? Çocuklar okula başladı, giyimleri yok, çantaları yok, kırtasiye eşyaları yok, okul kıyafetleri yok. Ne yapabilirim, sesimizi duyun.

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yenidoğan Bebek Destek

profile
2 hafta önce
418

38. Haftada Yenidoğan destek başvurusu yaptım. 41. Haftadayım, doğum yapmak üzereyim, ama hala herhangi bir SMS bilgisi verilmedi. Çocuk doğduktan sonra eşyalar kullanılır, ama ortada herhangi bir bilgi dahi yok. 3 haftadır cevap bekliyoruz, ihtiyaç duyuyoruz.

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yenidoğan Bebek Destek

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Nakliye Yardımı Neden Durduruldu?

profile
3 hafta önce
87

İstanbul'dan memleketime kesin dönüş sağlayacağım. Şu an memleketimdeyim eşim işi gereği orada kaldı eşyalarımız İstanbul'da. Burada evimi tuttum ilk kiramı verdim evim boş bir şekilde şu an. Nakliye parasını ödeyecek durumum yok. Lütfen mağdur durumdayım yardımcı olunmasını istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 6 sa 17 dk
Benzer Şikayet Yaz