Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Göç Yardımı Başlasın

profile
16 Mart
2.633

Merhaba İstanbul Avcılar dan Antalya ya taşınmak için aralık sonundan beri 153 ü arıyorum ama ne yazık ki kasımda durdurulmuş. Lütfen tekrar başlatın ya da başka bir çözüm önerisi verin sivil nakliyeler çok yüksek rakamlardan bahsediyor. Biz ne yazık ki o ücretleri veremeyiz. Yardımınızı bekliyoruz. İyi akşamlar.

Değerli vatandaşımız, Başvurunuz 1-56124736834 numarası ile kayıt altına alınmıştır. İletişim bilgilerinize gönderilen güvenlik kodu ile https://cozummerkezi.ibb.istanbul/application/query üzerinden başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Değerli vatandaşımız, Başvurunuzla ilgili tarafınıza telefonla süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Süreçlerimizin iyileştirilmesine katkıda bulunduğunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akbilim Aktif Değil

profile
3 gün önce
36

Açık orta okul öğrencisiyim. Öğrenci akbilim aktif değil tam ücret alıyor. İstanbul büyük şehir belediyesinden bu konu hakkında sizden yardim istiyorum. Lütfen bu konu hakkında yardımcı olur musunuz. Harç parasını yatırdım. Kaydımı oldum kartımın aktif olmasını istiyorum

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Okul Servis Ücreti

profile
2 hafta önce
235

Sen Yetkili Merhaba; İBB'nin okul servisi ile ilgili sitesindeki güncel tabloya adresimizi girdiğimizde hesaplanan ücret ₺2.632 TL okulla Anlaşması olan servis yetkilisinin bizden talep ettiği ücret 3500 TL Bu konuda yardım ve desteğinizi rica ediyorum.

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Okul Servis Ücreti
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 6 sa 15 dk
Benzer Şikayet Yaz