Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Faturamı Ödeyemiyor İ

profile
05 Mayıs 2022
2.662

Askıya fatura atıyorum ama ödenmiyor çok zor durumdayım. Lütfen edin. Eşim 2 bel fıtığını ameliyat oldu. Çalışamıyor çocuklarımın ihtiyacını karşılamak için evlere temizliğe gidiyorum ama okul ve ev kira masrafını karşılayamıyorum lütfen bana yardım edin

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Faturamı Ödeyemiyor İ
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Faturamı Ödeyemiyor İ
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Faturamı Ödeyemiyor İ

Gelişme
Gelişme

15 Mayıs 2022 21:48

Fatura askıda artık olmuyor herhalde 2 tane faturam birikmiş herhangi bir gelirim yok. Maddi durumum yok gündelik işe gidiyorum haftada 2 gün oluyor 5 gün olmuyor çocuklarıma herhangi bir şey alamıyorum. 2 tane çocuğum okula gidiyor zor günler yaşıyoruz lütfen artık yardımcı olur musunuz.

Değerli vatandaşımız, talebiniz 1-53461255798 numarası ile kayıt altına alındı. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacağız.

Değerli vatandaşımız, 1-53461255798 numaralı talebiniz çözüme kavuşturulmuştur. Süreçlerimizin iyileştirilmesine katkıda bulunduğunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

İBB Şoför Kartı Başvurusu Ve Sonuç Bekleme Sorunu

profile
2 saat önce
-

11.09.2023 saat 10:30 randevulu İBB şoför kart için başvuru idrar testini verdim. 2018 yılında kendi isteğim ile tedavi olmak için AMATEM de yattığımdan dolayı bana idrar testi sonucunu vermiyorlar. Diğer arkadaşlarım ertesi gün akşam sonuç aldılar ve ben hâlâ sonuç bekliyorum. Bunun için verdiğim p...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Fatihyildiz

Ablacım bende aynı durumdayım banada bole mesaj geldi size yardime edildi mi

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 6 sa 16 dk
Benzer Şikayet Yaz