Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İbb Yenidoğan Destek Paketi

profile
01 Haziran
469

1 hafta önce İBB Yenidoğan yardıma başvuru yaptım. 32 haftalık hamileyim, evrak teslim edildi fakat ne zaman sonuçlanacağı hakkında bilgi verilmedi. İhtiyacımız olduğu için başvuru yapıyoruz, İBB'den bilgi almak istiyoruz. Umarım olumlu sonuçlanır ve İBB'den fayda görmüş oluruz.

Değerli vatandaşımız, Başvurunuz 1-57025805125 numarası ile kayıt altına alınmıştır. İletişim bilgilerinize gönderilen güvenlik kodu ile https://cozummerkezi.ibb.istanbul/application/query üzerinden başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Değerli vatandaşımız, Başvurunuzla ilgili tarafınıza telefonla süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Süreçlerimizin iyileştirilmesine katkıda bulunduğunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sedep Evlilik Yardımı

profile
6 gün önce
222

Sedep evlilik yardımı yapılmadı. Başvuru yapalı 5 ay evleneli ise 2 ay oldu. Onaylandı size SMS gelecek dediler SMS geldi onaylandığına dair fakat arıyorum bakıyorum hala beklemede diyor. Artık ne zaman alırız ya da alabilir miyiz hiç bilmiyorum biz çözüme ulaşamadık aradığımız da hep aynı cevap bek...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ayşenur

Ne evrakı teslim ettiniz acaba bir de onlar mi aradı bende 1 hafta önce başvurdum ama daha bir şey yok

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 6 sa 15 dk
Benzer Şikayet Yaz