Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İbb Şoför Kartı Seri No Hatalı

profile
29 Nisan
343

E tuhafım den şoför kartı başvurusu yaparken hata alıyorum. Hiçbir şekilde sistem ilerletemiyorum. Ehliyet yenileme yaptıysanız sisteme düşmesi 2-7 gün arası diye söylüyor. Ehliyet yenileme yaptım evet ama üzerinden 2 hafta geçti, hala hata düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu süreç mağdur ediyor bizi.

Değerli vatandaşımız, Başvurunuz 1-56674379441 numarası ile kayıt altına alınmıştır. İletişim bilgilerinize gönderilen güvenlik kodu ile https://cozummerkezi.ibb.istanbul/application/query üzerinden başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

İbb - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eşim Cezaevinde Mağdurum!

profile
3 hafta önce
335

Eşim cezaevine girdiği için İstanbul'da 6 çocuğumla ortada kaldım geri göç etmek istiyorum Van'a ama belediye yardımcı olmuyor. Bu konulu ile alakalı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin duyarlı davranarak hem nakliye hem de bilet temini konusunda yardımını bekliyorum.

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şoför Kartım Kara Listeye Alındı

profile
18 Ağustos
231

Şoför kartım kara listeye alınmıştır. Aralık ayından itibaren mağdur durumdayım. Durakta beklerken polis evrakları topladı ve araçları toplu şekilde bağladı, benim de kartımı kara listeye aldı. Suçumuz dedir bilemedim. Bana mahkemeye git diyor, oysa benim avukat tutacak parayı bırakacak param yok. S...

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şoför Kartım Kara Listeye Alındı

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Göç Etmek Gerekiyor

profile
13 Ağustos
896

İstanbul'dan Batman'a bu hafta içinde göç etmem gerekiyor. Ev sahibim söz verdi. Ben de mağdur durumdayım, 3 öğrencim var gidip yerleşmem gerekiyor. Okullar açılmadan yardımcı olur musunuz? Nereye nasıl başvuru yapmam gerekiyor? Hangi kuruma teşekkürler?

2

İBB Arabası Yetersiz Olması

profile
11 Ağustos
40

38b Vezneciler 23 30 arabası neden sürekli arabası kalkmıyor insanlar mağdur oluyor ayrıca her gün insanlara reva mı bu rica ediyorum. Çözün bu sorunu turizm sektöründe çalışan herkes bu arabaya biniyor ve zaten çok kalabalık olan bir araba İBB vatandaşlara neden yardımcı olmuyor

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 6 sa 17 dk
Benzer Şikayet Yaz