Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Kartımın Arttırılmasını Talep Ediyorum

profile
Emel
20 Eylül
689

Eşim cezaevinde 4 yaşında kızım var evim kira. İBB sosyal yardıma başvurdum 200 TL sosyal yardım kartı verildi. Ben bu parayla marketten ne alabilirim. Her şey ateş pahası zaten. Etrafımda yardım alanlar var eşi çalışan sigortalı 500-1000 TL kartlarına yatıyor. Bayram yardımı kış yardımı diye senden birkaç kere onlara 1500 TL bankaya para yatıyor. Bana yatırılmıyor. Bu yardımlar neye göre belirleniyor. Sizden ricam sosyal kart yardımımın arttırılmasını talep ediyorum.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 6 sa 28 dk

Değerli vatandaşımız, Başvurunuz 1-58407994629,1-58408203834 numarası ile kayıt altına alınmıştır. İletişim bilgilerinize gönderilen güvenlik kodu ile https://cozummerkezi.ibb.istanbul/application/query üzerinden başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Değerli vatandaşımız, Başvurunuzla ilgili tarafınıza telefonla süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Süreçlerimizin iyileştirilmesine katkıda bulunduğunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

İbb Yardım Sonuçları Ve Kupon Para Çekememe

profile
Ayşe
3 hafta önce
412

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 2000 TL'lik kupon verileceği söylendi. 'Bir hafta içinde hesabınıza yatacak, endişe etmeyin' dediler ve üstünden 15 gün geçmesine rağmen hala bir ödeme yapılmadı. Bu ödemeyi nasıl alabileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca market kartı için baş...

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi İlgilenmiyorlar 1 Sene Oldu

profile
Gizem
4 hafta önce
332

Ramazanda market kartı başvurusunda bulundum bir sene geçti. Yeni onaylandı hala kartım gelecek, kupon getirdiler hala para yatacak ne oluyor. Bu işler böyle ya anlamış değilim. Arıyorum 153 onaylanmış ama hangi yardım belli değil diyorlar. Hangi yardımlar olduğu bir sene oldu ya.

3

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Market Kartı Çok Az Yatıyor

profile
Ebru
1 ay önce
677

Market kartı yardımı alıyorum ama 200 lira yatıyor. Çok az bu pahalılıkta bir şey gelmiyor kiradayım 3 çocuğum var 2'si okuyor eşim asgari ücret alıyor. Her şey çok pahalı gerçekten bu para çok az bir de herkes nakit yardımı alıyor. Biz neden alamıyoruz?

İBB Sosyal Yardım Destek Vermiyor!

profile
Bilsen
03 Kasım
403

İstanbul Büyükşehir Belediyesi devamlı yıllardır aynı şeyi söyleyip duruyor. Eve memur gelinmiyor. Değerlendirme kurulu eve gelinen memur tarafından verilmiş deniliyor. 3 yıl önce geldiler diyorum, 3 yıldır kimse gelmedi diyorum. Tekrar memur gelinmesini istiyorum. Tekrar değerlendirilirsin yeni baş...

İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Parasından Faydalanmak İstiyorum

profile
Elif
28 Ekim
259

Asgari ücrette eşim çalışıyor. Kiradayız. 2 çocuğum küçük, okula gidiyor. Birkaç ay oldu. Market kartı yardımı alalı, o da 350. Biz zaten 4 kişilik aileyiz, okula giden 2 öğrencim var. Para yardımı yapılıyor, arıyorum bu kaçıncı bana çıkmamış, neden evime de gelindi, bakıldı? Eşim daha yeni 1 sene o...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İBB - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 6 sa 28 dk
Benzer Şikayet Yaz