17 Eylül 2013

İade Ettiğimiz Ürünün Ücretini Hepsiburada.com'dan 1 Aydır Alamıyoruz!

1 aydan fazla zaman önce Hepsiburada.com'dan sipariş verdiğim ve teslimatın gecikmesi nedeniyle kapıdan teslim almadan iade ettiğim ürünün iadesi sistemde bir türlü gerçekleşmiyor.

Olayın başından beridir onlarca keredir müşteri hizmetlerini telefonla aradım, not düşüyoruz diyorlar, genel müdürlüğe ileteceğiz diyorlar ama değişen birşey yok. Bu arada kredi kartıyla taksitle aldığımız ürünün ilk taksidini ödemek zorunda kaldık.

Bunca senedir severek ve güvenerek alışveriş yaptığım sitenizden resmen illet ettirdiniz. Böyle satıcı olmaz olsun.

Eda 69 Okunma

Cevaplar

  • Eda 07 Ekim 2013

    Nihayet ödememiz iade edildi. Ancak tabi maharet müşteriyi bu kadar yormadan, bezdirmeden netice alınabilmesini sağlamak. Haftalar boyunca Hepsiburada.com çağrı merkezi ve web sitesi üzerinden ulaşamadığım genel müdürlük yetkililerine ancak sikayetvar.com'a bıraktığım bir mesajla ulaşabildim. Sanırım bunun için öncelikle sikayetvar.com'a teşekkür etmem gerek. İyi ki varsınız.

  • Eda 18 Eylül 2013

    Haftalardır ulaşamadığım Hepsiburada genel müdürlüğünden nihayet bugün telefon geldi. Telefondaki bayan iademin bugün yapılacağını söyledi. İnşallah bu sefer iade yapılacak diye düşünüyorum. Sevindim tabii, ama keşke bu sürece gerek olmadan sorunum halledilseydi. Hepsiburada genel müdürlüğü'nün kendi web sitesinden yapılan şikayetleri dikkate almaması ama sikayetvar.com'a şikayet girildiğinde harekete geçmesi çok düşündürücü.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Eda A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön