11 Eylül 2013

İ Yapı İnşaat Projeyi Kendileri İptal Ettiği Halde Paramızı Ödemediler!

2012 Ağustos Ayında Topraktan Satın Aldığımız İ Yapı İnşaat'tan D**** Beyle görüştük. Daha peşinatımızı öderken D**** bey güven telkin eden İslami ifadelerle sen vazgeçersen 5 kuruş kesinti yapmadan paranı iade ederiz de. 2013 Ocak proje iptal edildiğini toprak sahibinden öğrendik.

Kendileri haber verme zahmetinde dahi bulunmadılar. 1 ay içinde ödeme yapacağız veya başka projeye yönlendirelim dediler tabi diğer projeleri 9 ay sonra teslim ancak 9 ay içinde teslim edilmiş bir projeleri yok. Biz paramızı istedik bir ay içinde ödeyeceğiz dediler ödemediler senet verdiler, ödemediler, her hafta pazartesi, cuma ödeyeceğiz dediler ödemediler. 2013 Eylül hala ödemediler. Bu insanlara kanmayın.

Erol 1.818 Okunma

Cevaplar

  • Erol01 Ekim 2014

    2014 Eylül Ayı İtibariyle başka bir projesinden 6 ay sonra daire almak üzere anlaşma sağlandı. İnşallah 2015 Nisanda teslimat durumuna göre bilgi güncellemesi yapacağım.

  • Erol24 Ekim 2013

    Hukuk yoluna gitme sebebimiz projenin iptal edildiği haberi geldikten sonra 6 ay boyunca aldığımız senetleri veya ödeneceği belirtilen tarihlerde ödememe yapılmamasından kaynaklanmıştır ve Avans olarak ödediğimiz tarihten itibaren 15 ay proje iptalinden itibaren 10 geçmesine rağmen hala ödeme alınamamıştır. Yani hukuki süreci başlatma sebebimiz keyfimizden değil verilen sözlerin yerine getirilmemesidir. İcra süreci devam etmekte olup ödeme yaptıkları taktirde buradan kullanıcılara duyuracağım.

  • İ Yapı İnşaat Temsilcisi13 Ekim 2013

    Tüm Şikayetvar.com Sitesi Kullanıcılarına ve değerli müşterilerimize İ Yapi İnşaat Adına yapılmış şikayete cevaben; konuyla ilişkin müşterimiz hukuk yoluna giderek hukuksal süreci başlatmıştır. Firmamızın hiç bir müşterimiz yada taşeron firmamızla finans noktasında ayıp veya kusuru kalmamıştır. Malesef müşterimiz hukuk yolunu seçmiştir ve bizde buna uymak durumunda bırakılmışızdır. Tüm sikayetvar.com sitesi kullanıcılarına saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön