Hyundai Radyo Kodu İstiyor!

Önder Ç. |

2007 model Hyundai Getz marka aracımın aküsü bittikten sonra radyo kilitlendi kimse kodu bilmiyor ne kodmuş hemen hemen Türkiyenin dört bir köşesindeki servislere başvurduk herkes aracı servise sokup 150-200 tl alacak yeni teyp zaten 150 tl

Etiketler :

Ses-Müzik Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder Ç.
  09 Ağustos
  13:51

  bizi gene çözüm bulamadığımız servislere yönlendiriyorlar. anlamadığım olay başka ülkelerde 1970 li yıllarda üretilen aracın parçasını bulabiliyorken benim ülkemde 7 sene önce üretilmiş bir aracın teyp kodu neden bulunamıyor?

 • 07 Ağustos
  15:10

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri