Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Hyundai Power Hyundai 650 Motorlu Testere Üretim Arızalı, Kullanıcı Hatası Diyorlar

profile
21 Ekim 2021
6.513

GittiGidiyor üzerinden Ereyon.com.tr adlı firmadan ital aş Hyundai power markasına ait Hyundai 650 motorlu testere aldık. Ürünün garantisi bitmeden parçaları arızalandı. Parçanın ömrü bitmiş. Ve kullanıcı hatası diyerek ücretli yaptılar. Bunun faturası ile beraber tüketici heyetine başvuracağım. Ürünü ben mi ürettim ki kullanıcı hatası oluyor. Ağaç'dan aşağı atsam motor parçalansa anlarım da, motorun kendi üretiminden kaynaklı, çok çabuk aşınmış parçalar. Yani üretim hatalı.

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 36 sa 3 dk

Benzer Şikayetler

Hyundai Pompa Fabrika Hatalı

profile
2 hafta önce
21

İthal makine Hyundai Assan'dan su pompası aldım. 2 ay sonra bozuldu, servis tamirini yaptı. 2 ay sonra tekrar bozuldu, yenisini verdiler. 3 ay sonra tekrar bozuldu. Kullanım hatası diyerek 55 dolar ücret talep ettiler. 2 metre temiz su kuyusunda yarım metre suyun içinde çalışan bir ürün nasıl kullan...

1

Hyundai Power HSP750E Modeli Dalgıç Pompa Arızası

profile
23 Temmuz
207

21/09/2021 tarihinde satın aldığım Hyundai HSP750E modeli dalgıç pompa 10/06/2023 tarihinde arızalandı. Çalıştırdığımda bazen 10 Sn., bazen 20 saniye çalışıyor ve stop ediyor. Su basmıyor ve devir sayısı düşük çalıştığı kanaatindeyim. Garanti şartları çerçevesinde ital makineye gönderdim. Ürünün mot...

1

Hyundai Power Dalgıç Garantisi Ve Servisi

profile
05 Temmuz
67

İki adet Hyundai HFP400W Plastik Gövdeli Kirli Su Dalgıç Pompa 400W 2023 Nisan ayında aldım. Şimdi ikisi de çalışmıyor. Bu konuda ne yapmamız gerekiyor? Hyundai iyi bir marka olarak biliyorduk, ondan ötürü aldım. Tamiri için ne yapabilirim?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Bayram

Zararı karından çok ağaç motorlarından biri araç markasının korsanı almamak lazım ben de ilk zamanlar araba markası üretiyor sanmıştım.

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 36 sa 3 dk
Benzer Şikayet Yaz