10 Kasım 2014

Hyundai Assan'dan Aldığım Aracın Yeni Modeli Çıktı.

Satıcı ben 2014 nisan ayında 15 gün gecikmeli i20 model bir araç aldım ve bana aldığım aracın en full ve en donanımlı vede en son bu kasanın bundan sonrada 2015'e kadar model çıkarmayacağını söylenmişti. Fakat 9 ayda reklamları çıkıyor 10. ayda araç piyasaya çıkıyor 2014 model olarak satılıyor.

Şimdi size soruyorum sızın gibi ciddi bir firmanın satış yapan bayisi bir müşteri bu şekilde bilgilendirmesini yoksa araç satmak için türlü türlü yanlış söyleyerek kar etmesi doğrumu söylenmiş olsa başka bir model alabilirdim. Bunun izahati ve bu mağduriyetin sonucunu nasıl karşılarsınız merak ediyorum. Haksızsam haksızsın deyin buna bir cevap istiyorum.

Yılmaz 4.750 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön