Hyundai Assan'dan Aldığım Aracım Arızalı Çıktı.

Kadir U. |

25/04/2014 günü aldığım sıfır Hyundai Assan arabam arızalı çıktı. 16/05/2014 günü servise gittim, motor bloğunun değişmesi gerektiğini söylediler. Kabul etmedim müşteri temsilcilerini 20/05/2014 günü ve sonrası aradım değişim talep ettim. Geri döneceklerini söylediler ama dönmediler. Bu arada beni aramıyorlar servise motor bloğu gönderiliyor, tamir edeceklerini söylüyorlar ne alaka anlamadım. Müşteri memnuniyeti diye bir şey yok. Sıfır aldığım araba 2. el oldu çok pişmanım. Araba yapılsa da servisten almayacağım.

Etiketler :

Bayi Personel Bayi Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir U.
  29 Mayıs
  16:00

  HALA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ BENİ ARAMADI. BEN ARADIM FAKAT DEĞİŞİM TALEBİNE CEVAP ALAMADIM.

 • Kadir U.
  29 Mayıs
  15:58

  HYUNDAİ ARACINDAN MEMNUNUM, FAKAT GERİ KALAN İŞLERDEN MEMNUN DEĞİLİM.

 • 27 Mayıs
  08:37

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri