05 Temmuz 2014

Hyundai Assan'da Yedek Parça Çok Pahalı.

Hyundai Assan yetkili servisine gittim. Arka tekerlek rulmanı(poryo)değişecek dediler. Piyasada 200 tl civarında bulunabilen parçalar yetkili servislerde 900 tl ama 0/0 30 indirim yaptık deyip 600 tl gibi yüksek fiyatlarda satılıyor ve bizler yetkili servislere sadece orijinali bizde bahanesiyle mecbur bırakılıyoruz.

Hyundai firması yedek parça fiyatları konusunda servisleri neden denetlemiyor ? Satış sonrasında servislerdeki bu yüksek fiyatlarla Hyundai kullanıcılarının mağdur etmesine neden göz yumuyor? Servislerindeki bu yüksek yedek parça ve işçilik fiyatları yüzünden Hyundai marka kullanmaktan ve almaktan da vazgeçeceğim. Hafta sonu sebebiyle diye Hyundai firmasına da ulaşamıyorum.

Bora 891 Okunma

Cevaplar

  • Bora 14 Temmuz 2014

    Hyundai firması şikayetim ile ilgili rahatlatıcı bir bilgi vermemiş,bunun yanında yapılan uygulamanın doğru olduğu konusunda açıklama yapmıştır.sözde yapılan servis ve yedek parçalar orijinal ve servis garantili olması nedeniyle fiyatların yüksek olduğunun doğru olduğunu söylediler.oysa parçalar orijinal ve servis garantili olması zaten firmanın yapması gerekn bir şey ve bunu da dışarıdaki servislerden daha uygun yapmalılar.ama mantıkları daha fazla para verirsen daha iyi hizmet alırsın yönünde.

  • Hyundai Assan Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön