Hyundai Assan'da Reklam Var Ürün Yok.

Semih D. |

Sıfır araç almak için Hyundai Assan bayisine gittim ve anlaştık. İstediğim Yeni kasa Hyundai i20 modeliydi ve gri renkte istemiştim. Ne var ki firma istediğim araç için tamam demesine rağmen araç temin edilemedi ve iptal etmek zorunda kaldım. Onca reklam yapıp renk seçeneğini yetersiz sunan Hyundai Assan firmasından şikayetim var. Ya reklam yapmayın ya da müşterilerinizin taleplerini karşılayın. Mağdur konumuna düştük kalitesiz hizmet yüzünden.

Etiketler :

Oto.Fiyat Bayi Teslimat Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih D.
  30 Aralık
  11:13

  standart cevaplar tüketiciyi haksız çıkarma gayretlerinden başka bi yaklaşım göremedim

 • 22 Aralık
  09:04

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri