03 Ocak 2014

Hyundai Assan Zamanında Yatırılmayan Ötv'yi Zamdan Dolayı Müşteriye Yansıttı!

30.12.2013 tarihinde Hyundai İ30 crdi otomatik elite için hemen kaporamı verip araç için sözleşme yaptım. Sonra 31.12.2013 tarihinde 12.00 civarlarında paramın tamamını ödeyerek aracın borcu bitti. En geç 03.02.2014'de teslimatı için sözleştik.

02.01.2014 tarihinde Edirne Hyundai Köşkdere Bayii beni arayarak araca Ötv zammının yansıdığını bu yüzden araç için extradan Ötv ücreti istediler. Bende böyle kabul edemeyeceğimi ve o günkü şartlarda ne konuşulduysa o geçerli olduğunu böyle anlaşılmadığını söyledim. Sistemde sorun varmış Ötv'yi yatırmamışlar bu beni ilgilendirmez servisin problemi çünkü ben paramı ödemişim. Çok zararlarının olduğunu bu şekilde birşey yapamadıklarını söylediler.

Mehmet 952 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Ocak 2014

    Evet en kısa sürede maşallah dün 17:00 da aradım aciliyeti için en kısa sürede dönülecekti sözde. sabah ben aradım yine aa hatırladım hemen 5 dk müsade istiyorum denildi ama yok yine ortada birşey müşteri hizmetlerinden cevap alamıyorsam servisten hiç alamam.

  • Hyundai Assan Temsilcisi03 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön