27 Ekim 2016 #6791908

Hyundai Assan Serviste Aracım Yapılmadı

29 Ağustos 2016 tarihinde yapmış olduğum bir kaza sonucu aracımı Afyon Hyundai yetkili servisine bıraktım. 2 aydır aracımın onarımı yapılmadı ve halende yurt dışından parça gelmediği söylenerek aracımın onarımı yapılmamaktadır. Mağduriyetim sonucunda müşteri hizmetlerine bildirdim ve bir ilgisizlikle de burada karşılaştım. Sonuç olarak aracım yapılmadı ve halen yapılmaktadır.

Burhan 2.024 Okunma

Cevaplar

 • Burhan31 Ekim 2016

  Ayrıca Hyundai Danışma Hattında görevli personelin tarafıma vermiş olduğu ilginç bir cevabı sizlerle paylaşmak istiyorum. Aracımın hava yastıkları açmış bulunduğundan Hyundai tarafından bana özel bir parça üretiminin yapıldığını söyledi. Anlamadığım hyundai hava yastığınımı yoksa aracın göğsünümü bana özel yapıyor kim bu cevabı verdi deyince danışma hattındaki görevli şirket politikasıdır söyleyemen dedi. İnsanın zekasıyla dalga geçiyorlar

 • Burhan31 Ekim 2016

  Öncelikle hyundai yi tercih ettiğim için kendimi gerizekalı gibi hissediyor, arabamı sizden kurtarmayı başarırsam en kısa sürede satıp bir daha hyundai ile ilgili hiçbir işe karışmayacağım. Verdiğiniz saatlerde Hyundai Danışma Hattını 15 gündür arıyorum bir bakabilir misiniz tarafıma elle tutulur bir cevap verilmişmi. En son 31 Ekim 2016 tarihinde aradım Gökhan bey isminde bir bey çıktı sorunumu araştırıp öğlene kadar döneceğini söyledi. Bilin bakalım dönüş yaptımı. Ayrıca hyundai servisiniz ilgisizliği yüzünden 2 aydır araçsız kaldım araç kiraladığım için mağdur oldum. Danışma hattına başvurarak tarafıma maddi olarak mağduriyetimin giderilmesini talep ettim. Bilin bakalım dönüş yapıldımı.

 • Burhan31 Ekim 2016

  Öncelikle hyundai yi tercih ettiğim için kendimi gerizekalı gibi hissediyor, arabamı sizden kurtarmayı başarırsam en kısa sürede satıp bir daha hyundai ile ilgili hiçbir işe karışmayacağım. Verdiğiniz saatlerde Hyundai Danışma Hattını 15 gündür arıyorum bir bakabilir misiniz tarafıma elle tutulur bir cevap verilmişmi. En son 31 Ekim 2016 tarihinde aradım Gökhan bey isminde bir bey çıktı sorunumu araştırıp öğlene kadar döneceğini söyledi. Bilin bakalım dönüş yaptımı.

 • Hyundai Assan Temsilcisi28 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön