04 Ocak 2014

Hyundai Assan Servislerde Yeni İ30 Silecek Lastiği Satılmıyor!

04.01.2014'te iki ayrı Hyundai Assan yetkili servisine ön cam silecek süpürgesinin fiyatını sordum. Süpürgenin ayrı satılmadığı; silecek koluyla birlikte satıldığını söylendi. Bir servis 170 TL diğeri 130 TL fiyat verdi.

Hyundai i30'un kullanma kılavuzunun 7-37'nci sayfasında ön cam silecek lastiklerinin (süpürgelerinin) nasıl değiştiği anlatılmakta. Son derece basit bir işlem.

Silecek süpürgesi (lastiği) gibi ortalama 1-2 senede bir değişmesi gereken bir parçanın serviste satılmaması; bu işin silecek kollarının da değiştirilerek 170 TL'ye varan (nedense yetkili serviler farklı fiyat veriyor) son derece yüksek parça fiyatına yapılabilecek olması kabul edilebilir değildir.

Oğuz 1.163 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi06 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön