21 Ağustos 2015

Hyundai Assan Servis Yabancı Sigorta İle Anlaşması Yok!

Dün bir kaza yaşadık Alman bir arkadaş arabamıza vurdu servise gittik yaptırmak için yetkili arkadaş yurt dışı ile bir anlaşmamız yok dedi ve servise giremedik.
Yani nasıl olur Hyundai Assan gibi bir şirket yurt dışı anlaşması olmaz sonuçta büyük bir marka böyle bir şey beklemezdim bu markadan hayal kırıklığına uğradım.

Yasin 544 Okunma

Cevaplar

  • Yasin21 Ağustos 2015

    Teşekkürler fakat hep aynı mesajları yayınlıyorsunuz lütfen bir yardımcı görevli atarsanız daha iyi olur. Hyundai Kullanıcısı.

  • Hyundai Assan Temsilcisi21 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön