18 Şubat 2013 #1638877

Hyundai Assan Servis Müdürünün Keyfi Uygulamaları!

2006 model Hyundai Accent era 1. 5 vgti select model arabam var. Arabama severek ve isteyerek biniyorum. Ancak geçenlerde aracımda eps sisteminde arıza çıktığı söylendi. Masrafını sordum 1100 TL olduğu söylendi ve servis müdürüyle pazarlığa tutuştuk. Sonunda 950 tl fiyat verdi. Şimdi ben size soruyorum. Bu nasıl servis anlayışı Böyle basiretsiz ve işin ehli olmayan insanlar yüzünden maalesef servis hizmeti aksıyor ve aksayacak.


Çünkü keyfi fiyat veriliyor. Eğer servis müdürünü tanıyorsan belki garantiye sokup ücret almadan hallediyor ya da düşük masraf çıkarıyor. Bizim gibi müdürü tanımıyorsan fiat bu denilip işin içinden çıkılıyor. Ben de bu anlayışa artık dur demek gerektiğini düşünüyorum.

Ramazan 262 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz Sayın Ramazan A. , Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön