12 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3461547

Hyundai Assan Reklam Edilenden Daha Çok Yakan İ30 Crdi Dizel Araç!

2014 Ekim ayından beri Hyundai i30 CRDİ Otomatik Vites Elit adlı en donanımlı olanını kullanmaktayım.
i30 aldığımdan beri 6 ileri bu modelin kataloglarında gösterilen yakış değerlerden fazla olduğundan şikayetçi oldum. Bu konuda aracı aldığım yetkili servise ve Hyundai Müşteri İlişkilerine başvurdum.
i30 bu ilkbaharda makyajlandı. Aracın ön panjuru değişmiş, araca park asist, koltuk ısıtma gibi özellikler ilave edilmişti. Buraya kadar normal. Ama o da ne! i30 un %20 daha az yakan DCT 7 ileri şanzımanla donandığı reklam ediliyordu. Bu bizim araçların 2.el değerini düşünmüştür. Bu yüzden makul bir fiyat farkıyla i30'un yenisiyle değişimini talep ediyorum.

Selçuk 3.343 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

  • Selçuk10 Ağustos 2015

    2014 değil 2012 Ekim ayı olacaktır. Yanlış yazılmıştır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler