14 Temmuz 2015

Hyundai Assan Müşteri Memnuniyetsizliği

Gaziantep Ayıntap Plaza Accent Blue araca baktım 1.6 dizel mod plus 66 bin fiyat verildi 27 bin peşin diğer kalan 39 bini 20 ay 42 bin 160 lira ödeme şeklini kabul ettim, daha önce de sizden araç alıp taksitleri aksatmadan ödedim bitti şartlar kabul ettikten sonra diğer gün kredinize kefil lazım denildi.


İlk aldığım araçta kefil istenmemişti kefil olarak eşimi verdim kredinize red cevabı verildi ve ikinci defa kefil hakkımı kullandırmadılar, artık holding sahibi de getirsen olmaz denildi ve alacağım aracı Başkasına satmışlardı, bir araç kalmış ve benim onay işimi zorlaştırıp başkasına satmışlar, ben bu yapılan tavırdan dolayı rahatsız oldum, dikkate almanızı istiyorum.

Adil 1.157 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön