21 Mayıs
Yorum Yap
#10466792

Hyundai Assan Müşteri Hizmetleri ve Yetkili Servisin Müşteriyi Oyalaması!

Hyundai marka aracım ile maalesef ki nisan ayı başında bir kaza geçirdim. Kaza sonucunda aracımda maddi hasar meydana geldi. Aracımın yapılması için Hyundai markasının yetkili servisi olan Eskişehir ilindeki Seyyah Servisine aracımı teslim ettim. Ancak aracımı teslim etmemin üzerinden yaklaşık iki ay geçmesine rağmen aracımın onarımı henüz tamamlanmadı. Yetkili servisi aradığımda tam bir bilgi vermediler ve son iki haftadır sürekli aracımın teslimatını bir gün sonrada attılar. Servis ile son görüşmemde aracımı 21.05.2018 tarihinde saat 16:00 gibi teslim edeceklerini söylediler. Ancak servise gittiğimde aracımın henüz onarımının devam ettiğini gördüm. Bu durumun nedenini sorduğumda resmen dalga geçer gibi cevap verdiler. Bunun üzerine Hyundai müşteri hizmetlerini aradığımda onlarda resmen dalga geçer gibi şikayetimi hiç dikkate almadılar ve bu sebeple mağduriyetim çözüme kavuşmadı.

Serkan 990 Okunma

Cevaplar

  • Serkan22 Mayıs

    Aracımı bugün sonunda teslim aldım ancak işçilikleri o kadar berbat ki aracımı dışarıda başka bir yerde tekrardan boya yaptıracağım. Ayrıca kendisini reklamlarda pek öven Hyundai Assan firmasınında ilgisizliği beni Hyundai markasından iyiyce soğuttu. Çevremdeki bütün insanlara bundan sonra asla Hyundai markasını tavsiye etmeyeceğim. Çünkü paranızla tamamen rezil oluyorsunuz.

  • Serkan22 Mayıs

    Ancak müşteri hizmetlerini aradığımızda onlarda bu konu hakkında yardımcı olmuyorlar. Asıl sıkıntı burada zaten.

  • Hyundai Assan Temsilcisi22 Mayıs

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler