10 Temmuz 2015

Hyundai Assan Klima Izgara Tutacakları Garanti Kapsamına Girmiyor

Ben Hyundai i30 araca sahibim 1 yıldır. Her bakımını her problemini Hyundai Assan yetkili servisine götürüyorum. Klimanın ızgaralarının sağ sol ve orta sol tutacakları koptu hiçbir zorlama olmadan. Diyelim ki birinde zorladık diğer 2 tanesini de mi zorladık? O kadar da yabani değiliz yani. Aracımı servise götürdüğümde değişimi için garanti kapsamına girmediği söylendi ve yapılması için ücrete tabi olduğu söylendi.


60-70 bin TL'lik araca biniyoruz her bakımını servise götürüyoruz ve bizden kaynaklanmayan problem dolayısıyla garantili aracın yapımı için ücret isteniyor. Büyük Hyundai Assan bayisine bana göre yakışmayan davranış gerçekten. Bu kullanıcılara karşı yapılan büyük bir ayıp bence.

Sercan 2.698 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön