26 Ekim 2016 #6789391

Hyundai Assan İx35 Silecek Suyu Kabı Kendi Kendine Delinmiş Ve Garanti Diye Bir Şey Yokmuş!

2 hafta önce 3 senedir olduğu gibi ix35 aracımı Samsun Kamer Otomotive yıllık bakım için götürdüm. Silecek suyu kabının alttaki bir bölümünün delik olduğunu söylediler. Ben de arabamın 5 yıllık garantisi kapsamında bu parçanın değiştirilmesini istedim. Bayi bana bunun garanti kapsamında olmadığını söyledi. Ben de durumu genel merkezi arayarak ilettim. Onlar da bayi ile görüşüp bana dönüş yaptılar. Dedikleri akıl alır gibi değil. Bu kabı ben bıçakla yapmadım.


Bu korunaklı bir bölmedeki parça. Bana taş gelmiş olabileceğini benden de kaynaklanmadığını ama onlardan da kaynaklanmadığını söylediler. Evet yanlış duymadınız. Ne benden ne onlardan kaynaklanmıyormuş. Dedim kimden kaynaklanıyor? Cevap yok. Sen eğer ki taş geldiyse bile bu kap bundan etkileniyorsa bu parçan senin sağlam değil demektir. Niye 600 lira servise para veriyorum her sene. Demek ki Hyundai garantisi hikaye demek ki.

Muhammet 4.264 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet26 Ekim 2016

    Lütfen bana "beyefendi bu durum garanti kapsamına girmiyor" diye geri dönüş yapmayınız... Bunu demek için benim değerli vaktimi çalmayınız... Başka bir çözüm önerecekseniz beklerim... .

  • Hyundai Assan Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön