23 Şubat 2013 #1650759

Hyundai Assan Fazla Yakıt Harcıyor!

Hyundai yakıt konusunda büyük bir yanıltmacası var. Aldığım Hyundai Blue Biz 2012 model aracım sitesinde şehir içi 5.4 lt yazdığı halde bütün servis ve broşür tavsiyelerine uymamıza rağmen 10.5 lt den aşağıya çekemedik. Bu konuda servis ile görüştüğümde 5000 km sınırı geçilince o değerlere düşeceği söyleniyor ancak ben bunun gerçekleşeceğini sanmıyorum. Şu an aracı satmayı düşünüyorum.

Şenol 556 Okunma

Cevaplar

  • Şenol26 Şubat 2013

    Şikayetim ile ilgili Hyundai Destek hattından Yasin Bey tarafından arandım ve Servis tarafından incelemeye sokmam önerildi. Ancak zaten servise sokulduğunu ilettiğimde şikayetimin sebebinin servisinde tarafıma ilettiği gibi rodaj süresinden (sıfır motorun araca uyum zamanı) kaynaklandığını bu sürenin aracın kullanım şekline göre 1500 ila 5000 km. arasında değişiklik gösterdiği söylendi. Ancak 4000 km ye ulaştığımda halen belirgin bir düşüş yaşamadığım taktirde aracın 100 km testine tabi tutulacağını ve belirttiğim şekilde yüksek yakıt tüketimi söz konusu ise ne gerekiyorsa yapılacağı belirtildi. Kendilerine teşekkür ediyorum. 4000 km ye geldiğimde tekrar görüşmek üzere başarılar diliyorum ve ilgilerine teşekkür ediyorum.

  • Hyundai Assan Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz Sayın Şenol Kalay, Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön