31 Mayıs 2016

Hyundai Assan Elantra Kapıları Ses Yapıyor

2013 yılında Elantra Tune modelini aldım. Arabayı aldığımdan bu yana özellikle yaz ayında arka Kapıları açarken inanılmaz bir ses oluyor. Birkaç kere Hyundai İnoto Sivas bayine şikayetimi ilettim. Her seferinde sorunun nedeni araştırılmadan kapılar yağlanıp gönderiliyor. 2 gün sonra kapılarda yine aynı sıkıntı. Bana söyledikleri Hyundai kapılarda parça değişiminde bayilere sıkıntı çıkarıyormuş. Sorunuma çözüm bul.


Çözüm yağla gönder. Kapıları yağlattıktan sonra bayide ne işim var ki. Kapı yağlamak zor bir iş değil. Bulunduğum ilde servis bulunmadığından dolayı ve arada isim olduğundan Sivas'taki bayiye gidiyorum. İnsanların içinde kapıyı açmaya utanıyorum artık. Severek aldığım arabadan soğudum. Çözüm bulacakları da yok.

Burhan 5.283 Okunma

Cevaplar

  • Burhan'ın Teşekkür Mesajı23 Haziran 2016

    Sikayetimden sonra tarafıma 1 gün içinde dönüldü. Kapılarla ilgili parça degisimi için gün verildi ve değişim yapıldı. Hyundai Assan a teşekkür ediyorum ilgilerinden dolayı. keşke bayi soruna şikayet etmeden sorun bulsaydi.

  • Hyundai Assan Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön