20 Haziran 2016

Hyundai Assan Eksik Bilgilendirme Yapıyor!

03 Haziran 2016 tarihinde i20 Style otomatik araç teslim aldık. Aracı almadan önce Elite versiyonu ile test sürüşü yaptık ve Elite pakette hıza duyarlı otomatik kapı kilitleme özelliği vardı. Bu özelliğin Style pakette olmadığı web sitesinde ve broşürde belirtilmemiştir.


Bu özelliğin olduğunu varsayarak aldığımız aracımızda bu özelliğin olmadığını gördük.
Ayrıca bu durumu Hyundai Assan ile görüştük ve hatalarını kabul etmiş olmalarına rağmen halen ilgili yerlerde olmadığını belirtmemişlerdir. Bu bizim tespit ettiğimiz paketler arası belirtilmeyen bir fark, belki daha ne farkları belirtmediler!

Fuat 1.810 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi20 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön