11 Eylül 2013 #2002778

Hyundai Assan Bilirkişi Raporuna Rağmen Gerekli İşlemi Yapmıyor!

2012 model Hyundai Assan i20 troy aracımda paslanma vardı. 2 ay boyunca inceledikleri halde paslanmanın sebebini söylemeden değer kaybı bedeli ve hediye bakım gibi tekliflerde bulundular. (müşteri memnuniyeti içinmiş). İl hakem heyeti bilirkişi raporu çıkarıp Hyundai Assan cihan servis aleyhine karar verdi. Buna rağmen Erzurum Hyundai Cihan servis ve Hyundai Assan değer kaybı vb. tekliflerde bulunup ( kusurlu olunduğundan değil müşteri memnuniyeti içinmiş) bilirkişi raporunu ve hakem heyeti kararını dikkate almıyor. Ayrıca 20 gündür Hyundai müşteri hizmetleri hakem heyet kararını inceleyip sorunumu çözemedi.

Gürbüz 493 Okunma

Cevaplar

  • Gürbüz12 Eylül 2013

    20 gün boyunca hyundai müşteri ilişkileri bölümündeki müşteri ilişkileri yetkililerinden herhangi biri hiçbir zaman benimle irtibata geçmedi. hep ben geri dönüp irtibata geçtim. ki durumla alakalı üç iş günü içerisinde geri dönülmesi de gerekmektedir.hyundai.com.tr internet sitesi bize ulaşın menüsündeki iletişim formunu da haziran 2013 te yazmıştım. bana dönülmeyince cevabı yine ben tlf la arayıp sözlü olarak almak zorunda kalmıştım.kayıtlarda mevcuttur.

  • Hyundai Assan Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön