15 Şubat 2013 #1633173

Hyundai Assan Arızalı Parçayı Garanti Kapsamı Dışı Tutuyorlar!

2010 Model Hyundai ix35 sahibiyim. Geçen ay arka park sensörlerinden ikisi arızalandı. Serviste bana söylenen sensörlerden biri çatlak olduğu için garanti dışıymış. Diğeri garanti kapsamındaymış. Aracın arkasında bırakın kazayı en ufak bir çizik bile yoktur. Nasıl çatladığını sordum. Bilemeyeceklerini söylediler. Aynı anda iki sensör arızalanıyor ve bana söylenen biri garanti dahilinde onarılacakmış. Tüketici olarak bir kullanım hatam yoktur. Buna rağmen aracım yapılmadı. Tamiratının yapılacağını zannetmiyorum. Bu arada bir sensör için 263 tl istiyorlar. Eski markam da müşteri memnuniyeti en üst düzeyde idi.

Selim 375 Okunma

Cevaplar

  • Selim19 Şubat 2013

    2 kez müşteri ilşkileri ile 2 kez de servis ile görüştüm. Zaten çözüm olsaydı buaraya yazmak zorunda kalmazdım. Konu ile ilgili bana gdönüş olmadı. Politik yazılmış bir cevap. Çözümden uzak. Bugün tüketici hakem heyetine başvuracağım. Saygılarımla. Not: Benim açımdan müşteri memnuniyeti olarak sınıfta kaldınız. Bunu maalesef her yerde dile getireceğim. İnanın bana 263 tl lik parça için hyundai nin zararı daha çok olacak. Hangi uluslararası firma olursa olsun çalışanlar Türk olunca maalesef böyle oluyor.

  • Hyundai Assan Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz Sayın Selim Candan, Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön