05 Eylül 2013 #1995030

Hyundai Assan Aracımın Parçası Türkiye'de Yok!

14. 08. 2013 tarihinde 2000 model Hyundai Elantra marka aracımla bir trafik kazası yaptım. Kaza sonucu kırılan aracımın yakıt deposu kapağını aradan geçen 20 günü aşkın süreye rağmen hala bulamadım. Bu araç uzaydan mı geldi? Bu araç Türkiye karayollarında Tüvturk muayenesi ile trafiğe çıkma oluru aldığına göre ve yaşı henüz hurdaya ayrılamayacak kadar olmadığına göre (13 yaşında), bu araçtan alan bir kişi herhangi bir kaza yaptığında bir parça için Kore'den parçamı beklemesi lazım?


Peki gelelim diğer bir soruna. Şu an aracımı sokakta bırakıyorum korkarak. Neden? Çünkü yakıt depomu kapatamıyorum. Ne yapmalıyım?

Gökhan 1.123 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan08 Eylül 2013

  hayatta tercih etmem...

 • Hyundai Assan Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sayın Gökhan Açıkgöz Öncelikle şikayetinizi bizlerle paylaşarak konuya açıklık getirme şansı tanıdığınız için teşekkür ederiz. Talep etmiş olduğunuz parça mevcut stoklarımızda yoksa dahi temin edilebilmesi için sipariş verilmesi gerekmektedir. Henüz herhangi bir yetkili servisimize bu yönde bir başvurunuz bulunmamaktadır. Yetkili servislerimize parça tedariği için başvurduğunuzda gereken desteğin sağlanabilmesi için değerlendirme yapılacaktır. Saygılarımızla Hyundai Müşteri İlişkileri

 • Gökhan05 Eylül 2013

  firmanın verdiği cevap : bir aracın parçasını 10 yıldan fazla elimizde bulundurmak zorunlu değiliz. o zaman devletimiz 10 yaşını geçmiş aracın trafiğe cıkmasına izin vermemli. en ufak kazaya 1 ay veya daha fazla parca beklemek zorunda değil kimse... ama bu olay bana da şöyle bir ders oldu, demekki 10 yaşını geçmiş bir aracı almamalıyım.

 • Hyundai Assan Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön