05 Eylül 2013 #1996190

Hyundai Assan Aracımın Garanti Kapsamı!

2012 model Hyundai Assan i20 crdi jump kullanıcısıyım. Aracım henüz 12.000'de aracımın klima ızgaraları yön düğmeleri ( 4 adet) kırıldı, herhangi bir müdahale olmadan. ( Araç içi koku gidericileri takılmadı) bu konuyu Hyundai plazalar da görev yapan müşteri ilişkileri yöneticileri kanalıyla hizmet aldığımız Hyundai yetkili satıcısı ve servisine ilettik. Bizi Hyundai genel müdürlüğü 0216 571 ** ** no'lu Hyundai Assan danışma hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarına yönlendirdiler. Müşteri hizmetlerini aradığımızda garanti kapsamında olmadığı söylendi. Müşteriyi baştan savma cümlelerle susturma yolu tercih ediliyor. Acaba 5 yıl neye garanti verildi.

Ali 1.053 Okunma

Cevaplar

  • Ali08 Eylül 2013

    Aynı model farklı bir marka arabam varken Hyundai i20 tercih ettim. Aracımın 10.000 bakımı geldiğinde KDZ Ereğli'deki yetkili servise gittim. Aracımın bahsettiğim problemleri vardı. Ben aramadan ilgelenen olmadı. Aradığımda ise ezbere cevaplar adım. Dolayısıyla Huyndai artık düşünmüyorum.

  • Hyundai Assan Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön