26 Mart 2013 #1706985

Hyundai Assan Aracımın EPS Arızası Var!

2028 model Hyundai Accent Era 1. 5 team abs. aracımda seyir esnasında Eps ışığı yanıp direksiyon sertleşiyor ve aracın hakimiyetini sağlayamıyorum; ayrıca dönüşler sırasında aracıma yön veremiyorum. Böyle bir durumla otoyolda yüksek hızda karşılaşmam durumunda kaza olması kaçınılmaz ve son zamanlarda günde ez 4 defa tekrarlıyor artık aracımı kullanamaz hale geldim.


Adana Hyundai Ertuğrul Plaza servisi benden 1200 tl ücret talep ediyor bir ara haberlerde çıktı bu sorunu yaşayan bütün araçlarınızı geri çağırdınız ve ömür boyu garanti kapsamı altına aldınız. Gerçekten de bunlar kanuna aykırı. Söz konusu can güvenliği olduğu için problemimle ilgili yardımcı olunmasını istiyorum.

Tuğba 265 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba'nın Teşekkür Mesajı11 Temmuz 2017

    Yardım ve destekleriniz için Teşekkürler...

  • Hyundai Assan Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön