25 Şubat 2013 #1651303

Hyundai Assan Aracımın EPS Arızası Var!

2007 Era crdi select aracımın Eps arızası var. Bursa'da ve Ankara'da iki ayrı servisle görüştüğüm halde her iki servis de 1000 TL üzerinde bir ücret talep etti. Bu kronik bir arızaysa neden mağdur ediliyoruz? Eğer buna bir çözüm yoksa bu aracımı elden çıkarıp kesinlikle bir daha Hyundai'ye bulaşmayacağım.

Hüseyin 207 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin09 Mart 2013

    hyundai assan firması şikayetimle yakından ilgilendi ve sorunu kısa sürede çözüme ulaştırdı. kendilerine teşekkür ediyorum.

  • Hyundai Assan Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz Sayın Hüseyin Gökce, Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön