25 Nisan 2014

Hyundai Assan Aracım Rölantide Titreme Yapıyor

05.06.2013 tarihinde sıfır aldığım 2013 model Hyundai i30 1.6crdi style manuel aracım, 10.000 km bakımından sonra rölantide titremeye başladı. Konuyla ilgili Hyundai yetkili servislerinden Kaynak Otomotiv'e baş vurduğumda, Hyundai Assan'a danışarak dinoma kasnağı, gerdirme kasnağı vs değiştiler.

Aracı teslim alırken sorunun ortadan kalktığı tarafıma bildirildi, fakat servisten ayrıldıktan sonra sorunun devam ettiğini farkettim. Daha yaşını doldurmamış bir aracın 20 yaşındaki eski dizel araçlar gibi titreyerek çalışması çok can sıkıcı bir durum.

Hasan 1.905 Okunma

Cevaplar

  • Hasan16 Temmuz 2014

    Hyundai Assan'dan inceleme için gelen Uğur Bey normal olmayan bu titreme olayını "bu titreme normal" diyerek bertaraf etmeye çalıştı. Fakat "sorunsuz emsal araçlar gösterebilirim" dediğimde cevap veremedi. Tekrar gördümki Hyundai Assan'ın çözüm süreci bir telefondan ibaretmiş.

  • Hasan02 Temmuz 2014

    sorunum devam ediyor. çözüm süreci bir telefondan ibaretmiş hyundai için.

  • Hyundai Assan Temsilcisi28 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön