24 Nisan 2013 #1761218

Hyundai Assan Araç Hakkında Yanlış Bilgi Verildi!

2007 yılında Hyundai Neziroğlu Ankara Konya yolu adresinden Starex marka bir araç aldım araç bana satılırken Abs,klima var diye satıldı. Bu araç Neziroğlu firması tarafından panelvandan 9+1 minibüse çevrilmişti bende onlara güvenerek aldım. Üzerinden 6 yıl geçti aracımı sattım sattığım kişi muayeneye götürdüğünde aracın Abs'siz olduğunu öğrendim.


Peki sormak istiyorum Abs'siz araçlar 2006 yılından sonra minibüs olamıyorsa bu Neziroğlu firması nasıl ve hangi yolla bu aracı minibüse çevirip müşteriye sattı ve bizi mağdur etti bu araç 2007 yılı haziran ayında trafiğe çıkmış. Nasıl olur da bu araç o tarihte kimlerin imzasıyla 9+1 minibüse çevrilmiş. Firmayı aradığımızda o tarihteki eleman ayrıldı diyorlar.

Umur 222 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön