27 Mart 2014

Hyundai Assan Anamur Servisi Onarım Yapamadı

2013 yılında Anamur'da bulunan Derya Oto, tarafından Karaman'a gelen yetkili kişiler tarafından Hyundai Blue Mode marka bir araç aldım. Aracın 15000 km bakımı 24/03/2014 tarihinde yaptırdım. Aracın son 1 haftadır kart okuyucu arızalı olduğundan Mp3 dinleyemiyorum. Bu arızayı yetkili kişiye söylediğimde, Anamur servisinde tamir olmayacağını, Navigasyon / Multimedya sisteminin sökülüp Adana'ya göndereceklerini söyledi.


Benim anlamadığım bir nokta, bu arızayı Anamur'daki servis yapamayacak ise neden oraya servislik yetkisini verdiler? Yaklaşık 10 gün sürecekmiş bu yapılma işlemi, ben 10 gün boyunca Navigasyon / Multimedya Sistemi kullanamayacağımı söyledim. Böyle sökük vaziyette 10 gün bineceksin dedi.

Şahin 791 Okunma

Cevaplar

  • Şahin'in Teşekkür Mesajı23 Temmuz 2015

    Konya öntur servisine teşekkür ederim ilgi ve alakadan

  • Hyundai Assan Temsilcisi27 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön