02 Ağustos 2017 #9036428

Hyundai Assan 2017 Blue Mod Plus Donanım Eksikliği

Hyundai Accent Blue Mod Plus Benzinli 1.4 2011-2016 model araçlarda olan ön sis farı, ısıtmalı yan ayna, ön kol dayama, ön koltuklar arkası cep standart donanım iken 2017 Accent mod Plus benzinli 1.4 araçta standart donanımdan çıkarılmış. Otomotiv sektöründe her firma müşteri memnuniyeti için araç paketlerinde, donanımsal özellikleri artırmaya giderken Hyundai Assan 2017 model aracında daha önce standart olan özellikleri kaldırarak müşterisini cezalandırıyor. 28.07.2017 tarihinde Hyundai.com sitesinde aracın donanımsal ve paketlerini incelediğimde yukarıda belirttiğim özellikler standart olarak görünmekte idi. Bende buna istinaden 28.07.2017 aracı almaya karar verdim ve sorgusuz sualsiz aracı gidip bayiden satın aldım. Fakat bu özelliklerin kaldırıldığını satın aldıktan sonra kendi araştırmalarım sonucunda öğrendim. Bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Fatih 10.013 Okunma

Cevaplar

 • Fatih16 Ağustos 2017

  Sayın Hyundai Assan yetkilileri. Şikayetim üzerine haftalar geçmesine rağmen hala çözüm bulmadınız. Bu şeklide devam edildiği sürece 2017 model aracıma binmiyor ve yasal haklarımı kullanmak için ne gerekiyor ise yapacağım. Poşetlerini dahi sökmedim. Hyundai markasından soğuttunuz. Müşterilerinizi enayi yerine koymayın.

 • Fatih08 Ağustos 2017

  Ayrıca elektrikli ısıtmalı yan ayna, sadece elektrikli olarak 2017 model araca takılmış teknik bir bilgiye sahip olmadığım için bunu dışarıdan bakarak anlamam imkansız. Sitenizde standart donanım olarak işaretlenmesine güvenerek (ve diğer bahsettiğim özellikleri) satın aldım. Demek şu oluyor ki hyundai.com sitesinde yazan her şeye güvenmemek gerekiyor. Satış yapan bayiye yanınızda teknik bir personel ile gidip inceleyip öyle almanız gerekmekte. Sitede yazılan donanımlara güvenmek en büyük hata olsa gerek. Saygılar.

 • Fatih08 Ağustos 2017

  Sayın Hyundai Assan yetkilileri. Müşteri temsilciniz ile yapmış olduğum tüm görüşmelerde, bana bocalayan ve net bir şey söyleyemeyen bir durumla karşı karşıya kaldım. Benim gözümde kurumsal ve müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmasını beklediğim firmanız ile hayal kırıklığı yaşamaktayım. 2017 model araçta daha önce standart olan özellikler ki; elimde belgeleri mevcut, neden standart donanımlar çıkarıldı? Soruma cevap bulunamamaktadır. Müşteri temsilciniz "Hyundai Assan araçların model, kampanya, fiyat, teknik özellik, donanım ve renklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. " cümlesini sitenizden bana okumaktadır. 28.07.2017 tarihinde hyundai.com sitenizde standart olarak işaretlenmiş bir donanım aracı satın aldıktan sonra incelemelerim sonucu değiştirildiği söyleniyor. Sitenizde fiyat güncellemeleri yapılıyor da neden donanımsal degişiklik güncellenmiyor.

 • Hyundai Assan Temsilcisi03 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön