21 Nisan 2015

Hyundai Assan Yolda Giderken Direksiyon Sertleşiyor ve Esp Işığı Yanıyor!

i30 marka 2010 model aracım ile yolda giderken direksiyon sertleşiyor ve ESP ışığı yanıyor. Geçen sene Ankara Ata Hyundai Yetkili Servisine aracımı götürdüm. Serviste eps yazılımını güncellediler. Bu durumun çok tehlike arz ettiğini, çocuklarımla ailece arabamla seyir halindeyken tekrar direksiyonun ağırlaşması durumunda aile faciasına yol açabileceğini söyledim.

Servis bu durumun kronik arıza olduğunu ve güncellemeden sonra tekrarlamayacağı konusunda sözlü garanti verdi. 3 gün önce hareket halindeyken aynı arıza tekrarladı. Trabzon Çakırlar Servisine gittim. Arızayı geçici olarak giderdiler. Hyundai Assan yetkililerinden Eps' nin değiştirilip mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Bülent 5.085 Okunma

Cevaplar

  • Bülent'in Teşekkür Mesajı11 Mayıs 2015

    Arkadaşlar, biraz zor oldu ama sonunda garantiden eps sistemini değişimine onay geldi ve değişimi gerçekleştirdim. Hyundai Assan Yetkililerine ve özellikle Müşteri ilişkilerinde Figen Hanım'a teşekkür ederim.

  • Bülent 28 Nisan 2015

    Bu gün itibariyle dönüş yapan olmadı. Arabam Trabzon 'da kaldı. Ailece korkudan arabama binip Ankara 'ya gelemiyoruz. Son çare Hyundai Assan Genel müdürlüğe faks yollayacağım. Oda diğer haklarımı kullanacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön