Hyundai Assan Yetkili Servis Ücretlendirmesi!

Burcu Karakaş M. |

Hyundai aracımla kaza geçirdik ve arabamın ön tarafı hasar gördü. 10.000 TL'lik hasar var dediler. Servis müdürü beni arayıp aracımızın yedek parçaları o kadar ucuz ki toplam düşük çıkıyor ve aracınız Pert olamıyor dedi. Sonradan öğreniyorum ki yükselişin bir de Anadolu Sigorta ile %20 iskonto indirim anlaşması varmış, benim 10 bin TL'lik hasarımı 8 bin TL'ye çekileceğini söylediler. Yani hem yedek parçanın ucuzluğundan dolayı hem de iskontodan dolayı mağdur ettiler. Hyundai Genel müdürlüğüne mail attım benimle hiç ilgilenmedi.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  11:49

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri