Hyundai Assan Yetkili Servis Tamir Süresi!

Eda O. |

Hyundai i10 arabamı bir avm'nin otoparkından çıkarken kolonlardan birine çarptım ve servise götürdüm.14 Ağustos perşembe günü servise teslim ettiğimde aracı 22 Ağustos cuma günü alabileceğimi söylediler.Tatilde olduğum için 25 ağustos pazartesi günü aracımı almaya gittiğimde sol ön çamurluğun değişmesi gerektiğini,ellerinde parça olmadığı için yurtdışından parça gelmesini beklediklerini;yoğunluktan dolayı haber vermeyi unuttuklarını dile getirdiler. 1 eylülde aracın akıbetini sormak için aradığımda ise hala parçanın gelmediğini söylediler. Arabama tekrar kavuşabilecekmiyim merak ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  16:17

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri