16 Ekim 2014

Hyundai Assan Yetkili Servis Personel İlgisiliği!

10.10.2014 Tarihinde Eskişehir Otosar Hyundai Servisini telefonla arayarak kendi düşünceme göre
sürüş güvenliğini tehlikeye atan sorunumu ilettim (hareket halinde giderken virajlarda arabanın stop etmesi).Randevum olmadığını servise geldiğim takdirde bakıp bakamayacaklarını sordum servisten de arada bakabileceklerini söyleyince de servise gittim. Ancak servise gittiğimde bir yetkiliye sorunumu anlattım benimle ilgileneceklerini belirtmesine rağmen yaklaşık 15 dakika
sonra randevulu çok araba olduğunu yardımcı olamayacaklarını belirterek hiçte hoş olmayan bir tutum sergilemişlerdir. Madem bakamayacaksınız beni neden oraya çağırdınız bunu sormak istiyorum.

Süleyman 2.809 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman 20 Ekim 2014

  Şikayetimle ilgili tarafıma maille tarafıma ulaşılmış ancak telefonla arandığıma ve ulaşılamadığıma dair asılsız bir yazı gönderilmiştir. Telefonum görevim nedeni ile 24 saat açık telefondur Ulaşılamamıştır diye bir mazereti kabul etmem kesinlikle mümkün değildir. Arandığıma dair telefonumda herhangi kayıt yada mesaj da yoktur. Sorunum devam etmektedir. Şikayetvar.com sitesinin de firmaları standart cevaplar konusunda uyarmasını talep ediyorum.

 • Süleyman 20 Ekim 2014

  Şahsıma mail dışında hiç bir şekilde ulaşılmamış olup sorunum çözülmemiştir. Lütfen cevaplandı kısmını siliniz.

 • Süleyman 17 Ekim 2014

  Şikayetimle ilgili olarak 12.10.2014 Tarihinde Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile ulaşmak için formu doldurdum ancak bana geri dönüş yapılmadığı için www.şikayetvar.com'a yazdım. Ancak şu tarih itibari ile de yazışmaktan öteye geçemedik. Bu da müşterilere verdiğiniz değeri göstermekte..!!!

 • Hyundai Assan Temsilcisi17 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön