11 Nisan 2014

Hyundai Assan Yetkili Servis Fazla Ücret Aldı.

04.04.2014'de aldığım Hyundai Elantra model arabamı ekspertiz için, aynı gün Konya İrent Hyundai servisine götürdüm. Ekspertiz ücretini 150 TL olarak söylediler. 30 dakika süren ekspertizden sonra bize verdikleri, sonuç kağıdında yetkili servise ait bir kaşe, imza yoktu. İşlem sonunda fatura istediğimizde faturalı fiyatın 180 TL olduğunu söylediler ve fatura vermediler.

Ankara'daki yetkili bir servise durumu anlatıp süreci ve fiyatı öğrendiğimde aldatıldığımı anladım. Ekspertiz fiyatının 150 TL'nin çok altında olduğunu, ilgili sonuç raporunun nasıl olması gerektiğini, ayrıca Konya'da yaptırdığım ekspertiz sonucunun sisteme girilmemiş olduğunu öğrendim.

Fırat 2.220 Okunma

Cevaplar

  • Fırat 14 Nisan 2014

    şikayetimin süreci hakkında, şahsıma bilgi verilmesini beklemekteyim. İlgili servise bir yaptırım veya uyarı olacak mı?bu konular hakkında bilgilendirilmeyi bekliyorum.

  • Hyundai Assan Temsilcisi11 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön