24 Mayıs 2016

Hyundai Assan Yeni i20 El Freni Tutmadı ve Maddi Hasarlı Kaza Meydana Geldi.

Ankara İran caddesinde park ettiğim aracım el freninin boşalması sonucu arkadaki park halindeki diğer araca hafif şekilde çarparak maddi hasarlı kaza meydana getirdi. Aracımı park etmemi takiben 4-5 dk sonra oluşan bu hasar tamamen benim kontrolüm dışı gerçekleşmiş ve kaza tutanağında görgü tanığı olarak gözüken apartman görevlisi de kaza anında aracın el freninin çekik olduğu konusunda şahitlik yapabilecektir.
Şu an aracımı Ankara'da bir servise gösterdiğimde arka tamponumun değiştirilmesi gerektiği bilgisini almış bulunmaktayım. Bu konuda nasıl yardım da bulunacağınızı merak ediyorum zira kazanın sebebi aracın el freninin yetersiz tutuş sağlaması. Bununla birlikte arkamdaki aracın hasarı benim trafik sigortam tarafından karşılanacak ve trafik sigorta ödememde artacaktır.

Giray 1.849 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön