Hyundai Assan Yeni Aldığım Aracımın Tamponu Boyalı Çıktı!

Tahsin T. |

8. 1. 2013 tarihinde Hyundai Erdemir haramidere bayinizden 34 Jxxxxx plakalı i30 Elite model bir otomobil satın aldım. 22 Mart 2013 tarihinde Cam tavandan ses gelmesi beni rahatsız edince Altunizade’deki Hyundai Uçar otomobil bayinize kontrol amaçlı aracımı götürdüm. Bayinize gittiğimde aracın arka tamponundaki park sensörlerinin üzerinde boya olabileceğinden şüphelendim ve araç için boya kontrolü yapılmasını da istedim. Uçar isimli bayiniz aracın arka tamponunun boyalı olduğunu servis föyüne işleyerek bana teslim etti. Hyundai merkez ile görüşüp bana dönüş yapacaklarını bildirdiler. Geri dönüş olmadı.

Etiketler :

Boya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tahsin T.
  13 Haziran
  13:17

  22.3.2012 Tarihinden beri uğraştığım srunumla ilgili nihayet 12.6.2013 tarihinde beni aradılar ve kendilerinde bir hata tespit edemediğini bildirdiler. Artık kendileri ile tüketici mahkemesinde görüceceğiz. Bir tavsiye bu firmadan araç alırken yanınızda uzman birini götürün ve aracı kontrol ettirin!!!!!!!!
  Zira size de muamele görmüş araç kakalayabilirler.

 • 27 Mayıs
  00:09

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri