Hyundai Assan Yeni 2012 İ30 ABS Fren Problemi!

Ersin K. |

ABS problemi sebebiyle 40-50 km hızla giderken panik fren yapmam sebebi ile aracın sanki buz üzerinde gidiyormuş gibicesine kızaklayarak önümde giden otobüsüne çarptım. Konu ile ilgi fren güncellemesi olup, çağrılmadım. Assan dan teknik mrd. yrd ile 29. 08. 2013 de aracı 3 farklı yolda kaza yaptığım yer dahil 20-25 kere ani fren ile test ettik. Frenlerin durumu rezaletti. 40 metre civarında ABS ile kaydı, hatta bazen komple freni bırakıp gidip tekrar gitti.

Durduğunda ABS hala 1-2 kere sebepsiz vuruyordu. H*** ekibi sorunu kabul etti. Yeni yazılım yüklendi. Ben bundan dolayı zararımı talep ettim, ancak yollar sorunlu deyip hatayı kabul etmediler.

Etiketler :

Fren Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin K.
  07 Eylül
  00:25

  Sorunla ilgili tekrar yüzyüze görüştük, çözüm yolları aradık, şu an için çözüm konusunda mutabik kaldık.

 • 05 Eylül
  13:23

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri