17 Kasım 2014

Hyundai Assan Yedek Parça Fiyatı!

17/10/2014'de Hyundai Assan Urfa Bayisi Harman işe gittim. Aracıma kartel muhafaza kapağı taktıracaktım. Fiyatı 150 TL'dediler. Yedek parça sorumlusuna parçayı alacağım dışarıda ücretsiz taktıracağım sadece mekanik parasını vereyim işçilik istemiyorum dedim. o şekilde ürünü veremeyeceğini burada takılması gerektiğini söyledi.

Mecburiyetten aracım için taktırmak zorunda kaldım. Ama daha araştırdım sadece yedek parça parasını verip ödemeden alabileceğimi öğrendim. Kandırılmış olduk.
Parça fiyatı:82.23 TL
İşçilik: 45.60 TL
KDV:23.01
Yani 82.23 TL'lik yedek parçaya 150 TL verdik çıktık. Bundan sonra kendim gitmem çevremde de herkese anlatır gitmemelerini sağlarım.

Mehmet 696 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi18 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön