20 Ocak 2014

Hyundai Assan Verilen Vaatleri Yerine Getirmedi!

Ben Mayıs 2013'te yeni Hyundai Assan İ30 elite otomatik araç sahibi oldum. Aracımda bilindiği üzere tüm bilgi ekranı, araç radyo-teyp ünitesi ve sesli komut özelliğinin dil seçenekleri arasında Türkçe dili bulunmamaktadır. Aracımı aldıktan 2 ay kadar sonra kendilerine gönderdiğim şikayet mailleri üzerine Hyundai Assan tarafından arandım.

Telefonun karşısındaki Hyundai çalışanı şikayet mailim üzerine beni aradıklarını ve Hyundai'de Yeni İ30'lar için bir Türkçe yazılım çalışması yapıldığını, 2013 yıl sonuna kadar tamamlanacağını söyledi. Yıl oldu 2014 ve güncelleme falan olmadı. Üstelik bu konuda tekrar tekrar şikayet mailleri gönderdim ama bana dönüş dahi yapılmadı. Kısacası Hyundai sözünü tutmadı.

Selçuk 1.176 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 20 Ocak 2014

    Hyundai bugün beni arama teveccühünü gösterdi ve her zamanki gibi klasik cevabını verdi. Ancak bir gelişme daha oldu. Benimle konuşan görevli 2014 modellerin Türkçe geleceğini söyledi. Daha önceki modellerin ise servislere çağrılıp çağrılmayacağı konusunda henüz Kore`den bir talimat gelmediğini söyledi. Şu 2014`ler bir gelsin ilk işim servise gitmek olacak. Bir görelim bakalım verilen bilgi doğeu muymuş...

  • Selçuk 20 Ocak 2014

    Ya ben kaç kere şikayet maili gönderdim, bana hala yok mail gönder yok efendim telefon et. Ben müşterinizim kardeşim. Asıl siz beni arayacaksınız. Bu ne biçim iş ya, bu ne biçim Müşteri Hizmetleri.

  • Hyundai Assan Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön